apie mus - Diodela - Photonics Solutions for Industry

Apie Diodela

Kuriame tecnologijas

Diodela yra lazerinių sprendimų, skirtų pramonei, kūrėja. Diodela buvo įkurta kaip Fizinių ir Technologijos Mokslų centro (FTMC) atžalinė įmonė (angl. spin-off). Naudojant FTMC išskirtinai mūsų įmonei sukurtas ir licencijuotas technologijas, Diodela gamina industrines lazerines sistemas, skirtas lazeriniam suvirinimui, valymui ir kitų rūšių medžiagų apdirbimams. Glaudžiai bendradarbiaudami su lazerinių tyrimų centrais ir turėdami didžiulę patirtį fotonikos srityje, kuriame inovatyvias ir preciziškas lazerines sistemas, kurios atitinka visus pramonės įmonių poreikius.

Diodela yra įkurta Vilniuje, viename iš pagrindinių lazerinių technologijų parkų, kuris vienija svarbiausias Lietuvos lazerinių ir inžinerinių technologijų įmones.

Diodela-team-nr1

Siūlome sprendimus

Pasitelkiame lazerines technologijas tam, kad sukurtume geresnę suvirinimo ir medžiagų paviršių valymo patirtį – maksimalų tikslumą ir didelį efektyvumą be šiluminės deformacijos. Ši naujos kartos technologija yra sukurta industrinėms įmonėms, kurios savo veikloje siekia inovatyvumo bei preciziškumo. Diodela lazerines sistemas kuria ir gamina profesionalūs mokslininkai bei inžinieriai. Glaudžiai bendradarbiaujame su pramonės įmonėmis, kad suprastume jų kintančius poreikius bei pasiūlytume sprendimus, gerinančius technologinius procesus. Mes užtikriname aukštą kokybę, konkurencingas kainas, greitus gamybos terminus ir profesionalų klientų aptarnavimą.

Skatiname inovacijas

Diodela lazerinio suvirinimo ir valymo sistemos yra sukurtos įmonėms, norinčioms diegti inovacijas ir siekiančioms tvarumo savo veikloje. Mūsų sistemos padeda pasiekti geresnius gamybos rezultatus, taupo resursus, yra draugiškos aplinkai bei itin patogios naudotojui. Mūsų misija yra kurti inovatyvius fotonikos sprendimus, skatinančius tvarų industrinį proveržį.

Mes skatiname įmones būti inovatyviomis ir diegti naujoves, taip užsitikrinant pirmavimą savo pramonės šakose. Diodela padės tai padaryti sklandžiai, ekonomiškai ir efektyviai.

Lazeriniai Sprendimai Pramonei

Norint pagerinti internetinio puslapio veiklą, ši svetainė naudoja slapukus