Lazerinis valymo aparatas DUK - Diodela - Lazerinės Technologijos

DUK
Lazerinis valymo aparatas

Lazerinis valymas yra naudojamas įvairiems padengimams (tepalams, rūdims, oksidams, dažams) valyti nuo įvairių medžiagų paviršiaus (metalų, silikono, plastiko, betono ir pan.). Su lazeriniu valymų taip pat galite valyti liejomo formas, tekstūruoti metalo paviršių, restauruoti skulptūras, paveikslus, valyti graffiti ir t.t.

Lazerinis valymas nepažeidžia valomos medžiagos paviršiaus. Lazerinio valymo aparato nustatymų pagalba pasirenkamas energijos lygis tik padengimui išgarinti (rūdims, oksidams, alyvai, aliejui, dažams ir t.t.)

Įvairiems padengimams nuvalyti reikalinga skirtinga impulso energija. Lazerinio valymo metu yra naudojama tokia impulsine energija (mJ) kurios dėka paveikiame tik paviršiaus padengimą (rūdis, dažus, tepalus, riebalus, oksidus), jį išgariname. Paviršius lieka nepažeistas, o padengimas nuvalytas.

Lazerinis valymas efektyviai nuvalys įvairius padengimus nuo metalų, medienos, plastiko, silikono.

Naudojant Diodela galingiausią lazerinio valymo sistemą, jus galite pasiekti iki 10 kv.m/min.

Taip, lazerinio valymo įranga efektyviai valo graffiti.

Mūsų lazerines sistemas galima naudoti tiek rankiniu būdu, tiek su robotine ranka.

Vidutiniškai mūsų mokymai trunka 1 dieną. Jų metu yra išdėstoma saugos, aparato priežiūros informacija bei vykdomas praktinių įgūdžų tobulinimas. Priklausomai nuo poreikio, mokymai gali būti atliekami kliento įmonės patalpose ar internetu.

Taip, galime padaryti individualią demonstraciją naudojantis vaizdo konferencijos platformomis arba gyvo susitikimo metu mūsų patalpose.

Taip pat galime atlikti valymo darbus su Jūsų atsiųstais pavyzdžiais, nufilmuoti valymo procesą, nufotografuoti nuvalytas medžiagas bei visą medžiagą ir pavyzdžius atsiųsti Jums.

Su lazeriniu valymu galima pasiekti Iki 20 um šiurkštumą.

Diodela lazeriniai aparatai turi CE sertifikatus.

Lazerinio valymo procesą galite pamatyti mūsų Youtube kanale (https://www.youtube.com/watch?v=1hFdDNE980E), Zoom pokalbio metu arba atvykus pas mus gyvai konsultacijai (tik iš anksto susitarus).

Diodela lazerinio valymo įrangos specifikacijas galite rasti mūsų katalogo 5 puslapyje (nuorodą į katalogą rasite žemiau, po visais klausimais).

Foninė lazerinio valymo sistemos spinduliuotė neturi neigiamo poveikio žmogaus odai ir veikia kaip įprasta šviesa. Tačiau gali pažeisti akis, tam reikalinga naudoti Diodela rekomenduojamas apsaugos priemones (devėti specialius apsauginius akinius). Šaltinis: https://www.fda.gov

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, nurodykite kokias medžiagas ir padengimus norėsite valyti ir mes mielai Jus pakonsultuosime. Taip pat kviečiame atvykti pas mus gyvai konsultacijai, atsivežant savo pavyzdžius, kuriuos galėsime ištestuoti (tik iš anksto susitarus).

Lazernio valymo aparatų kainos prasideda nuo 12.000 EUR. Susisiekite su mumis el.paštu sales@diodela.lt ir pateiksime Jums pasiūlymą.

Lazeriniai Sprendimai Pramonei

Norint pagerinti internetinio puslapio veiklą, ši svetainė naudoja slapukus