Pagrindinis - Diodela - Photonics Solutions for Industry
Logo_Diodela

Lazeriniai Sprendimai Industrijai

Lazerinis Suvirinimas

Lazerinis suvirinimas yra vienas iš pagrindinių industrinių lazerinio apdirbimo procesų, naudojamas įvairių medžiagų sujungimui sukuriant stiprią suvirinimo siūlę tarp jų. Šis procesas gali būti naudojamas kuriant stiprią jungtį net ir tarp dviejų skirtingų tipų bei savybių medžiagų.

Lazerinis Valymas

Lazerinis valymas yra pramoninis procesas, kurio metu nuo įvairių paviršių su didelės koncentracijos šviesa pašalinami nereikalingi padengimai ar nuosėdos. Šio proceso metu nėra naudojama chemija bei abrazyvai.

Lazeriniai sprendimai

Lazerinės technologijos

Diodela yra lazerinio suvirinimo ir valymo sistemų gamintoja. Kuriame daugiafunkcines lazerines sistemas įvairiems pramoniniams taikymams. Mūsų lazerinės sistemos naudojamos – industriniuose apdirbimuose, gynybos pramonėje, moksliniuose tyrimuose bei aviacijoje visame pasaulyje. 

Glaudžiai bendradarbiaujame su mokslininkais, inžinieriais bei įvairiomis industrinėmis įmonėmis. Išskirtinai į klientų poreikius orientuoti produktai bei klientų aptarnavimas leidžia užtikrinti, kad klientai gaus geriausius fotonikos sprendimus, atitinkančius dinamiškus poreikius bei sprendžiančius gamybines problemas.

lazerinio suvirinimo procesas

Mūsų klientai

Diodela lazerinio suvirinimo ir valymo sistemos yra sukurtos įmonėms, norinčioms diegti inovacijas ir siekiančioms tvarumo savo veikloje. Mūsų sistemos padeda pasiekti geresnius gamybos rezultatus, taupo resursus, yra draugiškos aplinkai bei itin patogios naudotojui.

Dauguma mūsų klientų yra gamybos įmonės, dirbančios automobilių, technikos, baldų, elektronikos, medicinos, kosmoso ir puslaidininkių srityse. Dėka mūsų turimos kompetencijos ir mokslinių žinių galime padėti atrasti tinkamiausius lazernius sprendimus kiekvienos įmonės poreikiams.

Naujienos ir straipsniai

Apie Diodela

Diodela yra lazerinių sprendimų, skirtų pramonei, kūrėja. Diodela buvo įkurta kaip Fizinių ir Technologijos Mokslų centro (FTMC) atžalinė įmonė (angl. spin-off). Naudojant FTMC išskirtinai mūsų įmonei sukurtas ir licencijuotas technologijas, Diodela gamina industrines lazerines sistemas, skirtas lazeriniam suvirinimui, valymui ir kitų rūšių medžiagų apdirbimams. Glaudžiai bendradarbiaudami su lazerinių tyrimų centrais ir turėdami didžiulę patirtį fotonikos srityje, kuriame inovatyvias ir preciziškas lazerines sistemas, kurios atitinka visus pramonės įmonių poreikius.

Pasitelkiame lazerines technologijas tam, kad sukurtume geresnę suvirinimo ir medžiagų paviršių valymo patirtį – maksimalų tikslumą ir didelį efektyvumą be šiluminės deformacijos. Ši naujos kartos technologija yra sukurta industrinėms įmonėms, kurios savo veikloje siekia inovatyvumo bei preciziškumo. Diodela lazerines sistemas kuria ir gamina profesionalūs mokslininkai bei inžinieriai. Glaudžiai bendradarbiaujame su pramonės įmonėmis, kad suprastume jų kintančius poreikius bei pasiūlytume sprendimus, gerinančius technologinius procesus. Mes užtikriname aukštą kokybę, konkurencingas kainas, greitus gamybos terminus ir profesionalų klientų aptarnavimą.

Diodela lazerinio suvirinimo ir valymo sistemos yra sukurtos įmonėms, norinčioms diegti inovacijas ir siekiančioms tvarumo savo veikloje. Mūsų sistemos padeda pasiekti geresnius gamybos rezultatus, taupo resursus, yra draugiškos aplinkai bei itin patogios naudotojui. Mūsų misija yra kurti inovatyvius fotonikos sprendimus, skatinančius tvarų industrinį proveržį.

Mes skatiname įmones būti inovatyviomis ir diegti naujoves, taip užsitikrinant pirmavimą savo pramonės šakose. Diodela padės tai padaryti sklandžiai, ekonomiškai ir efektyviai.

Diodela-team-nr1
Diodela(View From the Sky)
laser welding machine
Easy use of Diodela laser

Mūsų Partneriai

Laser Beam Welding

Norint pagerinti internetinio puslapio veiklą, ši svetainė naudoja slapukus