Diodela plėtra Azijoje - Diodela - Photonics Solutions for Industry

Diodela plėtra Azijoje

Techninis bei mokymų centras Taivane

2022 metams einant į pabaigą Diodela pradėjo plėtrą Azijoje ir atidarė pirmąjį techninį bei mokymų centrą Taivane. Mūsų naujieji partneriai baigė mokymus ir yra pasirengę demonstruoti Diodela lazerinio suvirinimo sistemas, suteikti mokymus bei techninį aptarnavimą Taipėjuje.

Pasak Diodela verslo plėtros vadovo Eimanto „Didžiuojamės, kad Diodela lazerinio suvirinimo sistemos yra pripažintos tarptautiniu mastu ir dabar bus prieinamos naujovių ieškančioms Taivano įmonėms. Taivanas mums yra perspektyvi rinka, turinti daug pramonės įmonių, dirbančių elektronikos, puslaidininkių, metalo gaminių ir technikos sektoriuose. Nepaisant kultūrinių skirtumų, mes visi siekiame kokybės, tikslumo ir efektyvumo savo gamybos procesuose”.

Pirmasis seminaras-dirbtuvės

Gruodžio 22-23 dienomis Taipėjuje, Taivane, surengėme savo pirmąjį lazerinio suvirinimo seminarą. Kartu su partneriais demonstravome Diodela lazerinio suvirinimo sistemas pramonės įmonėms, dirbančioms įvairiose gamybos srityse. Seminaras-dirbtuvės buvo skirtas įmonėms, kurios aktyviai veikia suvirinimo srityje ir nori suprasti lazerinių technologijų naudą. Seminaro metu dalinomės gerąja lazerinio suvirinimo praktika, informacija apie lazerinio suvirinimo rankinį naudojimą ir integravimą su robotų technologijomis.

Vis daugiau įmonių renkasi suvirinimą lazeriu

Suvirinimas lazeriu – efektyvus sprendimas pramoniniams procesams, padėsiantis išgauti tvirtas ir estetiškas siūles naudojant mažiau išteklių. Suvirinimas lazeriu užtikrina mažą suvirinimo oksidaciją, be šiluminių iškraipymų, didelį greitį (iki 5 m/min), sunaudoja mažiau elektros energijos.

Diodela yra inovatyvių lazerinio suvirinimo ir valymo sistemų gamintoja. Siūlome daugiafunkcines sistemas įvairioms pramonės reikmėms. Inovatyviomis ir kokybiškomis lietuviškomis lazerių technologijomis jau pasitiki daugybė Europus suvirintojų iš pramoninio apdirbimo, karinių, mokslo tyrimų ir kitų sričių.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu sales@diodela.lt

Laser Beam Welding