Technologinės plėtros seminaras - Diodela - Photonics Solutions for Industry

Technologinės plėtros seminaras

Spalio 12 dieną ‘Technologinės plėtros seminare, kurią organizavo Fizinių ir technologijos mokslų centras (FTMC) pristatėme Diodela lazerinio suvirinimo ir lazerinio valymo technologijas pramonės lyderiams iš visos Lietuvos. 

Šio seminarų ciklo tikslas buvo pristatyti efektyviausias lietuviškas lazerines technologijas, kurios yra naudojamos tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose. Tai buvo puiki galimybė pramonės įmonių vadovams susipažinti su lazerinių technologijų kūrėjais ir gamintojais bei atrasti geriausus sprendimus savo industriniams taikymams. 

Mūsų pagrindinis tikslas – paskatinti pramonės įmones dirbti inovatyviau ir pradėti naudoti lazerines technologijas jau dabar. Lietuvoje sukurtos lazerinės technologijos yra itin efektyvios, todėl išgaunami estetiški ir greiti rezultatai. Be to jos patogios naudojimui, todėl naudotojui nereikia turėti patirties – sistemos leidžia išsaugoti bei pasirinkti parametrus, kas leidžia pasiekti nuoseklius rezultatus. Lietuvoje suteikiamas itin greitas techninis aptarnavimas. 

Dar kartą dėkojame visiems už dalyvavimą, mums buvo labai malonu susipažinti! 

Laser Beam Welding