Vokietijos suvirintojų įžvalgos - Diodela - Photonics Solutions for Industry

Vokietijos suvirintojų įžvalgos

Praėjusią savaitę Diodela komanda surengė intensyvų lazerinių demonstracijų turą ir aplankė pramonės įmones Šiaurės Vokietijoje. Pristatėme lietuviškas lazerines sistemas kaip daug efektyvesnį ir tikslesnį metalų suvirinimo būdą. Sulaukėme nemažai puikių įžvalgų iš pramonės lyderių, kokius iššūkius lazerinis suvirinimas gali jiems išspręsti:

Greitis
Visų pirma, lazerinio suvirinimo greitis yra kur kas didesnis nei TIG ar MIG įrangos. Vietoj penkių TIG aparatų, jiems pakaks vienos lazerinės sistemos ar trumpesnio suvirintojų darbo laiko atlikti tam pačiam darbui. 

Lengva naudotis
Vokietijos suvirintojai buvo maloniai nustebinti kaip lengva naudotis lazerinėmis sistemomis kadangi tam net nereikia suvirintojo patirties. Dėl šios priežasties įmonės gali būti kur kas lankstesnės samdant naujus darbuotojus. 

Puikūs rezultatai
Galiausiai, pramonės įmones sužavėjo lazerinio suvirinimo rezultatai – hermetiškos aliuminio siūlės, tinkamos įvairiems taikymams, nerūdijančio plieno virinimas be pridėtinės siūlės bei estetiškos siūlės, kurioms nereikia papildomo apdirbimo ir taip taupomos išlaidos. 

Ar jūsų įmonė susiduria su panašiais iššūkiais? Susisiekite su mumis ir suteiksime jums konsultaciją. 

Laser Beam Welding

Susisiekite su mumis ir pasiūlysime geriausią sprendimą Jūsų taikymui